Hoe moet het anders dan?Thijs, ga je nu voor elke gedachte een topic openen?
Een Yasuni R en mk2 pro replica worden beiden door Yasuni gemaakt en hebben identieke prestaties.
Dan reageren er toch geen mensen meer?
Onzin. Soms komen er topics uit 2003 oid nog bovendrijven.
En als je een 2e topic opent reageren een hoop mensen ook juist niet meer.
Wie wat?Ga die C10 nou halen. Die mag voor 100eu weg.
Is die goed voor een stage6 streetrace ac dan? En is ie ongeveer hetzelfde als een Yasuni r kwa performance?Ga die C10 nou halen. Die mag voor 100eu weg.
Pak die c10 nou gewoon zoals iedereen al aangeeft. Zullen vast meer uitlaten prima draaien op die cilinder maar betwijfel of je het verschil zelf merkt als het eronder zit. Zorg dat het goed word afgesteld door iemand die het vaker doet en dan heb je met je 2de hands uitlaat van 100 euro meer plezier dan een nieuwe uitlaat. Kun je van die 85 die we je hebben bespaard mooi een paar kratten bier onder ons verdelen. Jij blij, wij blijIs die goed voor een stage6 streetrace ac dan? En is ie ongeveer hetzelfde als een Yasuni r kwa performance?
Post automatically merged:
https://link.marktplaats.nl/m207891...tm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_ios En is dit ook niet wat? Of is die c10 dan echt beter.
Ja of aan mij verkopenExact dat. Al tig keer die uitlaat benoemd.
Komt op deze cilinder beter tot zijn recht dan een Yasuni R. En anders haal ik die uitlaat en dan gaat ie op de schap tot dat het een keer van pas komt.
helaas niet... ik was afgelopen week op wintersport en dat duurde hem te lang dus heeft hem aan iemand anders verkocht.Topicstarter heeft de uitlaat opgehaald hoor.
Volgens mij wil je echt een hele collectie scooters en onderdelen he!( geef je groot gelijk hoor hahaha)Ja of aan mij verkopen
De zooi moet eerst maar is compleet!Volgens mij wil je echt een hele collectie scooters en onderdelen he!( geef je groot gelijk hoor hahaha)
Momenteel eerst maar is alles compleet zoeken en opbouwen. Staat momenteel allemaal stil op hebo en roze top naDe zooi moet eerst maar is compleet!