Inderdaad maakt er minimaal dan een brom scooter van.
Zo gezegd zo gedaan.
Ik ben van plan deze zomer dit project weer volledig op te pakken.
In de tussentijd rijdt de Ludix zalig met de volgende opties:
- Snor cilinder
- Brom uitlaat passend gemaakt
- Scooter blijft vrolijk stationair lopen als je de luchtfilter afdicht (valse lucht bij carter/membraan/spruitstuk)
- Sproeier 54
- 9000 kilometer verder met dezelfde v-snaar en buiten een keer rolletjes en een ander luchtfilter heeft dit ding geen onderhoud gehad.
Ik rijd hier al sinds de keuring mee en hij rijdt toch een partij prima, topsnelheid is 58 als ie warm is, optrek is prima (begint wel minder te worden, maar de rolletjes zijn ook zo goed als op). Ja, op en duur valt ie stationair draaiend uit, maar dat is na twee minuten.
Ik verbaas me echt hoe dit ding nog geen warm- of vastloper heeft gehad. Je zou zeggen dat ie met zo'n kleine sproeier, maar bakken aan lucht, minstens niet echt te rijden zou moeten zijn.
Natuurlijk weet ik zelf ook wel dat dit niet bevorderlijk is voor de cilinder, maar dat zien we deze zomer wel. Voorlopig rijdt ie in ieder geval zuinig.
Edit: Het plan in de beginpost staat nog steeds vast.