This is a mobile optimized page that loads fast, if you want to load the real page, click this text.

alpha leds zip 4t2v

jlwd

New Member
hallo, ik heb recentelijk alpha led lampen geinstalleerd op mijn zip 4t, heb het witte draad aangesloten op het witte draad van het contact (zoals het hoort?) nu als ik mijn scooter start branden de ledjes enorm slecht. is hier een oplossing voor?
 
het probleem is al opgelost!! zit alleen nu met t probleem dat de achterkant het niet doet…
 
Maat van mij had ook problemen met zijn ledjes. Uiteindelijk bleek er een zekering doorgebrand te zijn, dus controleer die en meet je accu even door
 
Wat doet het niet , en wat heb je daar door verbonden ?

Wat was daar het probleem ?
het probleem was dat de zekering kapot was, aan de achterkant heb ik niks doorverbonden.

heb aan de voorkant het blauwe en zwartgele draad van de spanningregelaar verbonden met een bijgeleverd scotchblokje en daarna aan het witte draad vastgemaakt wat naar mn contact loopt. precies zoals er in een video was omschreven. maar nu knipperen ze niet meer.